Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Jaki film/serial polecisz na Netflix ?
0
W tym wątku możecie polecić jakiś film/serial na platformie Netflix Smile 

Ja polecam: Czerwona Nota, Pewnego razu na krajowej jedynce Tongue
Odpowiedz
0
OMG! Gdzie mam zacząć? The Walking Dead to po prostu niesamowity serial! ?
Fabuła jest tak wciągająca, że nie mogłam przestać oglądać. Każdy odcinek kończy się cliffhangerem, który sprawia, że nie mogę się doczekać następnego! Zombi, apokalipsa, walka o przetrwanie - to wszystko jest tak ekscytujące!

Postacie są tak dobrze napisane. Kocham Ricka, Daryla, Carola, Michonne i wszystkich innych. Każda postać ma swoją unikalną historię i rozwija się w trakcie serialu. To jest coś, co naprawdę sprawia, że zżywasz się z nimi i przeżywasz ich losy.
Negan, grany przez przystojnego Jeffreya Deana Morgana, (tak wiem dziadek grał też w Strażnik z Teksasu Wink ) jest jednym z najbardziej ikonicznych złoczyńców w TWD. Był liderem Zbawców, grupy ocalałych, która uciskała inne społeczności i zmuszała je do płacenia "haraczu" Nie dajcie się zwieść, Negan to nie tylko zły facet, o nie Wink Jego postać jest tak złożona i fascynująca, że o HO HO a styl, kocie ruchy - Uwielbiam. Tak, zrobił wiele złych rzeczy, ale zawsze jest jakaś głębia i motywacja za jego działaniami. I nie zapominajmy o jego charyzmie i poczuciu humoru - bardzo czarnego momentami, zawsze ma na ustach jakiś sarkastyczny komentarz czy dowcip.

A potem jest jego ewolucja. Po porażce z rąk Ricka i sojuszników, Negan zostaje uwięziony i z czasem zaczyna się zmieniać. Pomaga w walce przeciwko Szeptaczom i zyskuje pewne uznanie wśród ocalałych. To pokazuje, że nawet najgorsi ludzie mogą się zmienić.

Negan to postać, którą kochasz i nienawidzisz jednocześnie. Ale jedno jest pewne - “The Walking Dead” nie byłoby takie samo bez niego! ?‍♂️?
I co najważniejsze, “The Walking Dead” to nie tylko serial o zombi. To serial o ludziach, ich relacjach, walce o przetrwanie i pytaniach moralnych, które pojawiają się w tak ekstremalnych sytuacjach.

Na pewno polecam “The Walking Dead” każdemu, kto szuka emocjonującego serialu z głęboką fabułą i niesamowitymi postaciami. Nie mogę się doczekać kolejnego sezonu! ?‍♀️?‍♂️?
podsumowując TWD albo pokochasz albo ... nie Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu